• See more about Cubo!
    Studd Dog, Multichampion, International Champion, family member. LINK

  • Planned litters! You are wellcome to see planned litters of our Cubo. LINK

  • RHODESIAN RIDGEBACK SHOP!
    T Shirts, Sock, Jacket, Bags.....

  • STARR design 
    For dog lovers and rhodesian ridgeback owner, breeders and fans. LINK

Razstavni uspehi - Cubo

Razstava Datum Sodnik Razred Ocena
2010
         
CACIB Klagenfurt (A) 13.6.2010   Honor Class  
CACIB Klagenfurt (A) 12.6.2010   Honor Class  
RRCÖ(A) 15.5.2010 Susan M. Simper Honor Class ODL 1, CAC
CACIB Graz (A) 06.03.2010 Igor Selimovic (CRO) Honor Class ODL 1, CAC
2009
Koper (SLO) -
KRGS Club Show
18.10.2008 Igor Selimovic (CRO) Izven konkurence ODL 1, Krgs Najlepši slovenski samec, Najlepši slovenski grebenar
Porec (CRO) -
Croatian Club Show
17.10.2009 Jean Pierre Achtergael (B) Prvaki ODL
WDS Bratislava 09.10.2009   Prvaki

PD

WDS Bratislava 09.10.2009   Prvaki

ODL

WDS Bratislava 09.10.2009 Hans Mueller (Ch) Prvaki

ODL

CACIB Celje (LO) 17.06.2009 Zlatko Kraljic (CRO) Prvaki

ODL 1, CAC, CACIB, Najboljši pes 2. Specialne razstave KRGS

RRCÖ (A) 05.09.2009 Jadranka Selimovi? (CRO) Prvaki ODL 3
MEDNARODNI PRVAK V LEPOTI
CACIB Szhombathely (H) 19.09.2009 Dorotha Witkovska (P) Prvaki

ODL 1,CAC, CACIB, BOB, BOG3

CACIB Oberwart (A) 18.09.2009 Monika Blaha (A) Prvaki ODL 2, RCAC, RCACIB
CACIB Klagenfurt (A) 13.06.2009 Marija Kavcic (SLO) Prvaki ODL 3
CACIB Graz (A) 07.03.2009 Franz Zimmermann (A) Prvaki ODL 3
CACIB Alpe Adria (SLO) 06.06.2009 Hans Mueller (Ch) Prvaki

ODL 1, CAC, CACIB, BOB, BOG2. Alpe Adria Winner

CACIB Portorož (SLO) 06.06.2009 Karel Reisinger (A) Prvaki ODL 1, CAC, CACIB, Crufts Nomination
CAC Hrušica (SLO) 31.05.2009 Angel Garah Domech (ESP) Prvaki ODL 1, CAC, BOB, BOG1, BIS2, BOB speciality RR show
CAC Maribor (SLO) 19.04.2009 Blaž Kavcic (SLO) Prvaki ODL 1, CAC
CAC Radgona (SLO) 18.04.2009 Marija Kavcic (SLO) Prvaki ODL 1, CAC
CACIB Graz (A) 07.03.2009 Franz Zimmermann (A) Prvaki ODL 3
Prvak v lepoti Hrvaške
CACIB Zagreb (HR) 01.03.2009 Željka Halper-Dražic (CRO) Prvaki ODL1, CAC, RCACIB
CACIB Zagreb (HR) 28.02.2009 Ligita Zake (LAT) Prvaki ODL1, CAC, RCACIB
Croatian Prvaki
Prvak v lepoti Slovenije
CAC Celje (SLO) 22.02.2009 Igor Selimovic (CRO) Prvaki ODL1, CAC
Prvak v lepoti Slovenije

CACIB
Tromostvoje (SLO)

18.01.2009 Luis Pinto Texeira (P) Prvaki ODL 2, RCAC
2008
CACIB
Ljubljana (SLO)
17.01.2008 Claudio de Giuliani (I) Prvaki ODL 3
CACIB
Šempeter (SLO)
9.11.2008 V. Kardoš (HUN) Prvaki ODL 2, RCAC
CACIB
Vrtojba (SLO)
08.11.2008 Jose Homem de Melo (P) Prvaki ODL 3
Koper (SLO) - KRGS Club Show
12.10.2008 H.Mueller (CH) Izven konkurence ODL 1, Krgs Club Prvaki - Slovenian RR
Porec (CRO) - Croatian Club Show 11.10.2008 Orit Nevo (Israel) Zreli ODL 1, CAC,
CACIB
Pohorje (SLO)
21.09.2008 M. Kavcic (SVN) Prvaki ODL 1, CAC, CACIB, BOB, 1. BOG
CACIB
Maribor (SLO)
20.08.2008 I. Bakal (CRO) Prvaki ODL 1, CAC, CACIB, BOB, 1. BOG
Prvak v lepoti Črne gore
CAC
DaniloPDrad (MNE)
10.08.2008 I. Bakal (CRO) Prvaki ODL 1, CAC, BOB, BOG3
Prvak v lepoti Črne gore
CACIB
Nikšic (MNE)
09.08.2008 M. Al Dagistani (SRB) Prvaki ODL 1, CAC, CACIB,, BOB, BOG3
CACIB Szombathely (H) 20.07.2008 Borsfai Csaba (H) Prvaki ODL 3
CACIB
Budapest (HUN)-EURO
03.10.2008 L. Fintorova (SVK) Zreli ODL4
Kemmelbach (AUT) RRCÖ 31.08.2008 J. Boyd (IRL) Zreli ODL
Kemmelbach (AUT) RRCÖ 30.08.2008 G. Morison (ZAF) Zreli ODL 4
CACIB
Innsbruck (AUT)
24.08.2008 S. Stefik (SVK) Zreli PD 4
CACIB
Innsbruck (AUT)
23.08.2008 Y. Schönholzer (CHE) Zreli ODL 3
CACIB
Oberwart (AUT)
19.07.2008 Rag. Enrico Adinolfi (I) Zreli ODL
CACIB
Portorož (SLO)
15.06.2008 S. Vretencic(MNE) Vmesni ODL 1, CAC, CACIB, BOB
CACIB
Portorož (SLO)
14.06.2008 F. Kane (GB) Vmesni ODL 1, CAC, CACIB, BOB, BOG3
qualification for the Crufts
CACIB
Salzburg (AUT)
31.05.2008 A. Dohnal (A) Vmesni ODL 2, Res. CAC
CACIB
Klagenfurt (AUT)
03.05.2008 B. Bregenzer (A) Vmesni ODL 1, CAC
CACIB
Celje (SLO)
20.04.2008 S. Jarmer (AUT) Vmesni ODL 1, CAC
CACIB
Celje (SLO)
19.04.2008 M. Spavin (GBR) Vmesni ODL 1,CAC, RCACIB
CACIB
Graz (A)
08.03.2008 R. Spörr (A) Vmesni PD 4
CACIB
Wieselburg (AUT)
12.04.2008 E. Hammerschmid (A) Vmesni ODL 2, Res. CAC
Prvak v lepoti Bosne in Herzegovine
CAC
Prijedor (BiH)
05.03.2008 S. Kršic (BiH) Vmesni ODL 1, CAC
Prvak v lepoti Bosne in Herzegovine
CAC
Banja Luka (BiH)
05.03.2008 P. Uzelac (BiH) Vmesni ODL 1, CAC
CACIB
Zagreb (CRO)
02.03.2008 M. Cižmešija (CRO) Vmesni ODL 1, CAC, CACIB
CACIB
Zagreb (CRO)
01.03.2008 V. Staviarska (SVK) Vmesni ODL 1,CAC, RCACIB
CAC
Celje (SLO)
24.02.2008 G. Biasiolo (ITA) Vmesni ODL 1, CAC
CACIB
Tromostovje (SLO)
13.01.2008 D. Witkowska (POL) Vmesni ODL 1
CACIB
Ljubljana (SLO)
12.01.2008 Z. Kupferberg (ISR) Vmesni ODL 2, Res. CAC
2007

CACIB
Zagreb (CRO)

25.11.2007 V. Valjo (CRO) Vmesni ODL 1, CAC, CACIB
CACIB
Zagreb (CRO)
24.11.2007 N. Jagodic (CRO) Vmesni ODL 1, CAC, RCACIB
CACIB
Vrtojba (SLO)
10.11.2007 M. Mannucci (ITA) Vmesni ODL 1, CAC, RCACIB
CACIB
Split (CRO)
22.10.2007 M. Vretenicic (MNE) Vmesni ODL 1, CAC
CACIB
Split (CRO)
21.10.2007 F. Titonel (CRO) Vmesni ODL 1, CAC
Mladinski prvak v lepoti Slovenije
CACIB
Maribor (SLO)
14.10.2007 B. Kavcic (SLO) Mladi ODL 1, PRM
Mladinski prvak v lepoti Hrvaške

CACIB
Lendava (SLO)

22.09.2007 E. Deutscher (AUT) Mladi ODL 1, PRM, BOB - BOG1 6.Skupine mladih
CLUB showIvanic-Grad (CRO) 16.09.2007 J. M. Bates (GBR) Mladi ODL 2
Mladinski prvak v lepoti Hrvaške
CACIB
Umag (CRO)
08.09.2007 O. Vondrouš (CZE) Mladi ODL 1, PRM
Mladinski prvak v lepoti Hrvaške
CACIB
Trbovlje (CRO)
26.08.2007 B. Deberšek (SLO) Mladi ODL 1, PRM

CACIB
Portorož (SLO)

26.05.2007 I. Nagy (HUN) Mladi ODL 2
CACIB
Samobor (CRO)
19.05.2007 V. Kovacevic
(BiH)
Mladi ODL 2
Mladinski prvak v lepoti Bosne in Herzegovine
CACIB
Sarajevo (BiH)
06.05.2007 D. Skok (CRO) Mladi ODL 1, PRM
Mladinski prvak v lepoti Bosne in Herzegovine
CACIB
Sarajevo (BiH)
05.05.2007 V. Kardoš (HUN) Mladi ODL 1, PRM

CACIB
Zadar (CRO)

29.04.2007 R. Mazalica (BiH) Mladi ODL 1, PRM
CACIB
Zadar (CRO)
28.04.2007 A. Bilac (CRO) Mladi ODL 1, PRM
CACIB
Zagreb (CRO)
04.03.2007 A. Udovicic(CRO) Najmlajši ZP
CACIB
Zagreb (CRO)
03.03.2007 I. Bakal (CRO) Najmlajši ZP
CACIB
Tromostovje (SLO)
14.01.2007 T. Thorn (GBR) Najmlajši ZP
CACIB
Ljubljana (SLO)
13.01.2007 R. Searle (GBR) Najmlajši ZP
2006
CAC
Celje (SLO)
10.12.2006 L. Fintorova (SVK) Mladiči ZP

 

FIND US